Przyjęcie urodzinowe Eddy (część 2)

Szukasz pozycjonowanie Kraków ? Letnia promocja Zobacz!!!


Stir-fried Udon Noodle Asian Style z chińskimi grzybami


Smażone pikantne Mee Siam Malajski styl


Delimas Chicken Curry z ziemniakami. Możesz kupić Delimas Chicken Curry Paste tutaj. Bardzo proste, wystarczy dodać kurczaka, ziemniaki i mleko kokosowe. Smakuje tak samo jak malezyjskie curry bez całej pracy.


Claypot Beef Rendang, można go również zobaczyć tutaj. Ups! Zapomniałem dodać liści limonki kaffir. Tak czy inaczej, można go kupić w MyTOA. Ale wydaje mi się, że jest obecnie niedostępna, ponieważ nie mogłem jej znaleźć. Po prostu sprawdzaj często, czy są nowe zapasy. W tym przypadku, jeszcze łatwiejsze, wystarczy dodać wołowinę! Dusiłem to trochę za długo i niektóre kawałki wołowiny były połamane na kawałki. Cóż, przynajmniej pokazało to, jak delikatna jest wołowina.


Mieszane warzywa. Popełniłem błąd, wkładając to do piekarnika, aby utrzymać ciepło przez 2 godziny. Dlaczego? Ponieważ mój brokuł stał się miękki zamiast chrupiący (tak jak lubię), a także stracił żywy zielony kolor i stał się trochę żółty. Nauczyłam się lekcji, nigdy nie wkładaj warzyw na ciepło do piekarnika. Pół godziny powinno być w porządku, tylko nie dwie godziny. Więc, to jest nowa lekcja, której się nauczyłem.


Łatwe Stir-Fried Krewetki z słodkim sosem sojowym, winem ryżowym, olejem sezamowym i czarnym pieprzem. Ja tylko posypałem suszoną pietruszką dla dekoracji. To danie, które wyszperałam podczas gotowania, jak na mój standard jest po prostu daniem ok. Myślę, że nie powinienem dodawać wina ryżowego, ponieważ zapach jest dość mocny.

Na koniec Edda uśmiechająca się do kamery przed zapaleniem świeczki i zaśpiewaniem urodzinowej piosenki. Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pierwszego roku życia moja mała dziewczynka! Ugh, dlaczego ma królicze uszy? :P