Jak inteligentna butelka na wodę naprawdę pomogła mi pić więcej wody. I to jest dobra rzecz.

Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o Bluetooth butelki wody w zeszłym roku, byliśmy trochę sceptyczny tutaj w Cool Mom Tech. Mam na myśli, jak trudno jest po prostu pić szklankę wody, prawda? Ale kiedy Hidrate Spark wysłał mi jedną z ich inteligentnych butelek na wodę, aby spróbować, pomyślałem, dlaczego nie? Jeśli nic innego, jest to ładna butelka wody.

Więc, dałem mu spróbować przez solidny tydzień i muszę powiedzieć, że jestem sprzedany. Również, sikając dużo.

Powiązane: Najfajniejsze nowe wearable fitness trackery z 2016 r.

Powiązane: 3 darmowe aplikacje fitness dla nie-so-fit. Bez osądu tutaj.

Przez cały dzień, Hidrate Spark butelka wody przechowuje dane (do 2 dni warto) na temat ilości wody pijesz i przekazuje je przez Bluetooth do aplikacji Hidrate (iOS lub Android). Jeśli minęło trochę czasu bez picia, butelka świeci, aby przypomnieć, aby wziąć łyk i wysyła lekko winnych push powiadomienia do telefonu ("Hej, to twoje nerki tutaj, pić!"). Możesz również ręcznie dodać każdą szklankę wody, którą pijesz, jeśli jesteś poza domem i nie używasz butelki, aby upewnić się, że dane są dokładne.

Aplikacja może również śledzić swoją lokalizację, co oznacza, że działa jako "znajdź moją butelkę wody" narzędzie, jeśli kiedykolwiek zostawić go gdzieś. Miłą cechą, biorąc pod uwagę, że butelka nie jest tania, i biorąc pod uwagę, jak często wszyscy mają tendencję do utraty butelki wody (lub to, że tylko ja?).

I nie martw się, nie trzeba być ładowanie Hidrate Spark dzięki długotrwałej baterii wbudowanej w, bo jestem pewien, że byłbym zły o robienie tego też. Chciałbym, żeby był izolowany, ale może dodadzą tę funkcję w następnej iteracji.

Mogę myśleć o wielu ludzi, którzy kochaliby to, jak ja, którzy potrzebują przypomnień o piciu wody. Pomyśl fitness buffs, lub przyjaciela, który patrzy w przyszłość do 2017 roku z celem utraty wagi.

Teraz, jeśli masz samodyscyplinę, aby pić wystarczająco dużo wody na własną rękę, możesz być toczenia oczy trochę. Ale jeśli jesteś taki jak ja i masz tendencję do chwytania kawy, herbaty lub innego napoju ponad wodę, której potrzebuje twoje ciało, muszę powiedzieć, że posiadanie odpowiedzialności butelki, która przypomina mi o regularnym piciu, utrzymało mnie na szczycie tego w sposób, który faktycznie korzystnie wpływa na moje zdrowie. Tak więc, warto po wszystkim.

Można znaleźć Hidrate Spark inteligentną butelkę wody na ich stronie internetowej. Kup dwa teraz, i zaoszczędzić $ 15 z kodem GIVE przez ograniczony czas.

Powiązane:

Tagi: Aplikacje na Androida, aplikacje dla rodziców, Bluetooth, ćwiczenia, fitness, fitness tech, pomysły na prezent, zdrowie + wellness, aplikacje na iOS, nowe technologie