Holiday Tech Guide 2020: 10 wspaniałych prezentów Mandalorian dla młodych i starych fanów Star Wars

Kto tam jeszcze ma niską kluczową obsesję na punkcie Mandalorian? Dobra wiadomość! Jesteśmy też; w rzeczywistości, nasze oddanie może wykraczać poza niski klucz jakiś czas temu. Więc zaokrągliłem 10 Mandalorian prezenty dla Star Wars nerd w swoim życiu, czy ta osoba jest dziecko, nastolatek, lub tak, pełnoletni dorosły. Bez wstydu!

Cool Mom Tech jest partnerem stylu nagrody.

Powiązane: Jak zorganizować imprezę z rodziną w stylu "Mandalorian"?

Jakże słodkie są te wysokie trampki The Child, w których występuje sam Baby Yoda! Są one dostępne w rozmiarach dla młodzieży i dzieci, ale jeśli szukasz bardziej wyrafinowany wygląd, spróbuj te damskie trampki The Child. Szczerze mówiąc, cała kolekcja Star Wars Adidas jest tak fajna, że nie możesz się pomylić.

Jestem bardzo do roślin domowych od kwarantanny zaczął, i tak to dziecko Yoda sadzarka w Doolittle Dorks wyskoczył na mnie od razu. I uwielbiam to, że jest wystarczająco subtelny, aby wtopić się w wystrój bez bycia zbytnio nerdowskim.

Ten uroczy dziecko Yoda głośnik bluetooth mieści się w dłoni, ale nadal zapewnia potężny dźwięk, według Kristen, którego własna córka posiada inny Bitty Boomer głośnik. Na nieco poniżej 20 dolarów, myślę, że to by zrobić wielki mały prezent lub stocking stuffer dla nastolatka w swoim życiu.

Mój mąż spędził godziny i godziny swojego życia nosząc nasze dzieci w Ergo, kiedy były niemowlętami, więc ta koszulka z chustą Baby Yoda od Groundhog Tees natychmiast wywołała uśmiech na mojej twarzy. Myślę, że byłby to słodki prezent dla nowego taty, a nawet starszego taty, który prawdopodobnie pokochałby przypomnienie o tej ulotnej fazie rodzicielstwa.

Ten strzał stał się jednym z najbardziej ikonicznych obrazów z serii, i myślę, że wygląda tak elegancko na tym iPhone Mandalorian Otterbox przypadku. Plus, z Otterbox, masz pewność, że jeden z najtrudniejszych obudów telefonu wokół - całkowicie marka Mando sam by wybrać, myślę.

Powiązane: Jak korzystać z Disney+ Watch party

Odsuń się, Duplos. Ten zestaw LEGO Baby Yoda składa się z ponad 1000 elementów i nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu ani dla przeciętnych fanów Gwiezdnych wojen. Ale jeśli masz technicznego nerda, który uwielbia budować rzeczy, to jest to świetny prezent. Co również całkowicie liczy się jako edukacyjna aktywność STEM.

Na cześć mojego ulubionego meme o Mandalorianach, przedstawiam kubek Sippy Sip z Doodle Gift shop na Etsy. Nie mogę się oprzeć tym cherubinkowym oczom - ani kawie, którą będę wlewać do środka.

Jeśli masz dziecko, które potrzebuje trochę pewności siebie w jeździe na rowerze, wypróbuj ten niesamowicie wyglądający rower Mandalorian Huffy z kółkami treningowymi. Możesz też zdecydować się na jego bardziej zabawnego kuzyna - rowerek Baby Yoda. Najlepsza rzecz do plecaka odrzutowego!

Moje dzieci mają mnóstwo piżam Hanna Andersson, ponieważ są tak słodkie i trwałe. Wyobrażam sobie, że piżama Baby Yoda od Hanny Andersson będzie tak samo miękka, przytulna i świąteczna! I tak, są one dostępne również w rozmiarach dla dorosłych.

Kristen zamówiła te niesamowite ciasteczka dla dziecka Yoda z Nikki's Cake Pops, lokalnej firmy prowadzonej przez mamę w pobliżu, i myślę, że byłyby one idealnym prezentem dla dzieci. Wystarczy wysłać do niej maila i poprosić o zamówienie na zamówienie. Ciasteczka kosztują 60 dolarów za tuzin, plus przesyłka.

Powiązane:

Tagi: pomysły na prezenty, przewodnik po prezentach świątecznych, nerdy, gwiezdne wojny