Najbardziej pomocne porady techniczne: Najlepsze technologie 2013 roku według redakcji

W ciągu roku zebraliśmy tak wiele pomocnych wskazówek technicznych dla naszych czytelników, wiele z waszych własnych pytań do nas. (Uwielbiamy odpowiadać na pytania czytelników!) Oto kilka z naszych ulubionych wskazówek z tego roku, w tym wiele dla rodziców, które naszym zdaniem mogą okazać się najbardziej przydatne.

Porównanie najlepszych usług subskrypcji e-czytników

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy powinieneś czytać ebooki za pośrednictwem Oyster, eReatah lub Scribd i jakie są między nimi różnice - ten post wyjaśnia to w prosty sposób.

Jak robić lepsze zdjęcia z wakacji
Te wskazówki są przydatne nie tylko w okresie wakacyjnym - zebraliśmy najlepsze samouczki online dotyczące takich spraw, jak fotografowanie dzieci na śniegu, robienie wspaniałych czarno-białych zdjęć i uwiecznianie występów scenicznych, takich jak recitale, rozdania dyplomów i koncerty.

Aplikacje, z których korzystają dzieci, a o których rodzice powinni wiedzieć

Jeśli myślałeś, że Snapchat to największa aplikacja do pilnowania dzieci w sieci, jest jeszcze kilka, o których rodzice powinni wiedzieć, aby pomóc im zachować bezpieczeństwo i prywatność. Trudna część jest, są nowe co tydzień, ale to jest dobry początek.

Usuwanie swoich danych osobowych z serwisów takich jak Spokeo
Znajdź pomocne wskazówki i analizę tego, dlaczego serwisy takie jak Spokeo, Intelius i Zaba Search - które wyświetlają zaskakująco osobiste informacje - są legalne. I dlaczego nie znikną one w najbliższym czasie.

Porównanie najlepszej bezpiecznejdladzieci wyszukiwarki i strony 3 bezpieczne sposoby oglądania filmów online przez dzieci
Jednym z pierwszych sposobów na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w sieci jest wprowadzenie ich na przeglądarki i strony internetowe stworzone właśnie dla dzieci. Od przedszkolaków do nastolatków - oto kilka sposobów na to, aby dzieci szukały w sieci tylko tych rzeczy, które chcesz, aby znalazły.

Jak uczynić iPoda Touch bezpiecznym dla dzieci
.

Jeśli masz w rodzinie dziecko z iPodem Touch, ten samouczek krok po kroku przeprowadzi Cię przez listę kontrolną, na której dowiesz się, jak upewnić się, że urządzenie jest zablokowane, a ustawienia prywatności są na swoim miejscu.

Inteligentne wskazówki dotyczące zarządzania czasem spędzanym przez dzieci na ekranie
Dobre, zdroworozsądkowe rady, aby upewnić się, że wiesz, co Twoje dzieci robią w sieci - i że nie robią tego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzieci nie mogą żyć tylko dzięki czasowi spędzanemu przy komputerze!

Lista kontrolna prezentów technicznych
Jeśli dajesz komuś niesamowity nowy telefon, tablet lub inny gadżet na każdą okazję, upewnij się, że przejść przez tę poręczną listę 7 wskazówek tak, że odbiorca znajdzie prezent więcej zabawy niż frustracji.

Sprawdź całą naszą serię Tech Pikniki redaktorów z 2013 roku, aby zobaczyć wszystkie nasze najlepsze wybory roku, i śledź na Twitterze pod #CoolMomBestof2013

Powiązane:

Tagi: aplikacje dla dzieci, aplikacje dla rodziców, redaktorzy tech roku, pomysły na prezent, pomocne usługi, pomocne strony internetowe, jak to zrobić, bezpieczeństwo w internecie, aplikacje na iOS, prywatność online, bezpieczeństwo, subskrypcje, technologie dla dzieci, porady i wskazówki