Kreatywne sposoby na uniknięcie wydawania pieniędzy

Szukasz pozycjonowanie Kraków ? Letnia promocja Zobacz!!!

Jak kreatywnie przestać wydawać pieniądze

Spójrzmy prawdzie w oczy. Wszyscy mamy bodźce, które skłaniają nas do wydawania pieniędzy. Bez względu na to, jak bardzo staramy się być oszczędni, stajemy twarzą w twarz z pokusami i innymi okolicznościami, które powodują, że się wycofujemy. Zwolennicy postu wiedzą dobrze, jakim wyzwaniem może być zobowiązanie się do niewydawania pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebujemy. Mimo że nas do tego ciągnie, musimy trzymać się mocno i unikać wydawania pieniędzy, kiedy tylko jest to możliwe. Oto kilka kreatywnych pomysłów, które mogą Ci pomóc.

Kreatywne sposoby na powstrzymanie się od wydawania pieniędzy:

  1. Usuń pokusę
  2. Usuń swoją zdolność do wydawania
  3. Usuń swoją potrzebę wydawania
  4. Usuń impuls do wydawania

Czytaj dalej po szczegóły...

Usunąć pokusę, aby uniknąć wydawania pieniędzy

Najtrudniejszym wyzwaniem na Spending Fast jest pokonanie pokusy wydawania pieniędzy. Możesz mieć uzależnienie od wydawania pieniędzy, lub możesz czuć silne pragnienie kupienia czegoś od czasu do czasu, nawet jeśli tego nie potrzebujesz. Transakcje handlowe wywołują w nas pewien pośpiech, który często powoduje powrót do obsługi klienta. Niezależnie od tego, co podsyca twoje pragnienie otwarcia portfela, wypróbuj ten kreatywny plan. zapisz go lub zrób zdjęcie, aby później móc się do niego odwołać. Powiedz sobie, że jeszcze raz przemyślisz tę decyzję. Wyjdź ze sklepu, nie płacąc za nic, a potem pozwól, by Twoja chłodniejsza głowa przeważyła przy określaniu rzeczywistej potrzeby posiadania danego przedmiotu.

Odbierz sobie możliwość wydawania pieniędzy

Jednym z frustrujących, ale skutecznych sposobów na uniknięcie wydawania pieniędzy jest odebranie sobie możliwości ich wydawania. Wejdź na wszystkie swoje strony zakupowe i usuń dane swojej karty kredytowej. Powinieneś również anulować wszelkie subskrypcje, które automatycznie pobierają pieniądze z Twojej karty kredytowej lub debetowej. To nie tylko daje Ci większą kontrolę nad wydatkami, ale znacznie spowalnia, a nawet zniechęca do dokonywania zakupów. Możesz pójść jeszcze dalej, ukrywając swoją kartę kredytową. Możesz trzymać ją pod kluczem lub po prostu poza zasięgiem, w zależności od tego, co Ci odpowiada. Upewnij się tylko, że jesteś wystarczająco trzeźwy, aby podjąć skuteczną decyzję.

Usuń potrzebę wydawania

Częścią Spending Fast jest unikanie wydawania pieniędzy na zachcianki przy jednoczesnym kontynuowaniu płacenia za potrzeby. Jednak potrzeby mogą przychodzić w różnych cenach i podlegają temu samemu duchowi konkurencji jak każdy inny towar handlowy. Ty możesz robić dużo z potrzebami opierającymi się kupować ciąć puszek na twój miesięcznych kosztach bez eliminować te potrzeby. Zakup tańszego ubezpieczenia samochodowego jest jednym z przykładów. Innym sposobem radzenia sobie z potrzebami jest ich usunięcie poprzez bycie bardziej wydajnym. Możesz mieć budżet na artykuły spożywcze, co jest potrzebą, ale jeśli kupisz artykuły spożywcze bardziej efektywnie i użyć tego, co masz przed zakupem więcej, będzie zaoszczędzić wiązkę i iść do sklepu dużo mniej. W ten sposób unikniesz również pokusy i usuniesz możliwość wydawania na inne niepotrzebne rzeczy.

Usuń swój impuls do wydawania

Impuls do wydawania może czuć się jak pokusa, ale to nie jest dokładnie to samo. Możesz mieć impuls do wydawania, który jest napędzany przez różne czynniki, od nastroju po sumienie. Czy zdarzyło Ci się kiedyś odebrać darmowy produkt i kupić więcej rzeczy, tylko dlatego, że czułeś się źle, nie kupując czegoś? Ten kupon na darmowy produkt był prawdopodobnie powodem, dla którego wyszedłeś z domu na początek, mam rację? Wszyscy mamy te rzeczy, które wyzwalają impuls do wydawania pieniędzy. Wróg impulsu jest zimny twardy obliczone listy zakupów. Może już zrobić listę podczas zakupów spożywczych, ale można zrobić listę dla każdego sklepu lub sytuacji zakupów. Ty możesz nawet zrobić listę utrzymywać przy twój komputerem zanim ty iść online. trzymać się lista ty pisać out dla yourself unikać wydawać pieniądze na impulsie.

Mam nadzieję, że spodobały Ci się te kreatywne sposoby na uniknięcie wydawania pieniędzy. Jakie są Twoje kreatywne sposoby unikasz wydawania pieniędzy? Powiedz mi w komentarzach! A jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny, podziel się nim z przyjaciółmi!