Jak podarować techniczny prezent na Dzień Matki

Szukasz pozycjonowanie Kraków ? Letnia promocja Zobacz!!!

Jeśli chodzi o prezenty z okazji Dnia Matki, to równie mocno ucieszyłby mnie iPad 2, jak i piękny naszyjnik dla mamy. No dobrze, może nawet bardziej. Ale to może być trochę trudne, aby ściągnąć gadżet jako prezent. Oto 3 wskazówki, które sprawią, że Twój techniczny prezent wywoła tyle samo "wow", co każdy inny prezent na Dzień Matki.

1. Uczyń go wyjątkowym

Zdaję sobie sprawę, że iPad 2 sam w sobie jest dość wyjątkowy, ale jeśli naprawdę chcesz powiedzieć "dziękuję" tej wyjątkowej mamie w swoim życiu, podkręć to i załaduj na niego kilka jej ulubionych magazynów (np. Parents Magazine na iPada) i dołącz kartę upominkową do spa. To właśnie te proste, dodatkowe akcenty sprawiają, że fajny prezent staje się niezapomniany.

2. Prezentacja jest wszystkim

To, że ona naprawdę chce mieć zewnętrzny dysk twardy lub robota odkurzacza Scooba, nie oznacza, że po prostu włożysz go do pudełka i dasz jej. Zapakuj dysk i przynieś go jej na śniadanie do łóżka. Możesz też zawiesić kokardę na odkurzaczu i kazać mu posprzątać cały dom, podczas gdy ona pójdzie na zaplanowany wcześniej masaż. I proszę, cokolwiek zrobisz, nie dawaj jej gadżetu, którego potrzebujesz dla domu i nie próbuj go zastawić jako prezentu.

3. Nie zapomnij o dzieciach

Jeśli jest coś, co my, mamy, kochamy, to jest to coś od dzieci, niezależnie od tego, czy jest to pokrowiec Skin-it czy etui DIY na iPhone'a (powyżej) ze zdjęciem naszych dzieci, czy też fajny pokaz slajdów, zmontowane wideo lub kolaż załadowany na nasz nowy gadżet. Nawet jeśli pomogą Ci zapakować prezent i zrobić kartkę, upewnij się, że dzieci też są częścią prezentu - w końcu to Dzień Matki.

Szukasz pomysłów na prezent na Dzień Matki innych niż nowy, biały iPhone 4 lub iPad 2? Przejdź do naszego przewodnika po prezentach na Dzień Matki!

Powiązane:

Tagi: pomysły na prezenty, Dzień Matki