Jak zaoszczędzić pieniądze na jedzeniu

Kiedy próbujesz uwolnić pieniądze gdziekolwiek możesz, lub zapiąć klamrę na wydatkach, łatwym celem jest jedzenie. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją wszelkiego rodzaju sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze na jedzenie! Wydaje się, że jakkolwiek daleko się posuniesz, zawsze znajdzie się więcej sposobów na oszczędzanie, których jeszcze nie odkryłeś. Niestety, niektóre z najlepszych rozwiązań są niewygodne i mają tendencję do rozpadania się pod presją naszych harmonogramów. Podczas gdy bycie zajętym może powstrzymać nas przed bezczynnym wydawaniem pieniędzy, nie jest to dobre dla naszych budżetów na jedzenie, które często na tym cierpią. Dlatego dobrze jest być przygotowanym na kilka prostych sztuczek, które pozwolą nam w prosty sposób wygrać budżet na jedzenie! Te wskazówki są przydatne i nie wymagają drastycznego przewijania wzorców zachowań, aby je zrealizować!

Łatwe sposoby na oszczędzanie pieniędzy na jedzeniu:

  1. Kończy się żywność AKA: jeść z twoich szafek
  2. Trzyma zdrowych, wypełniających, przekąski poręcznie
  3. Nie pozwól, aby twoje nietrwałe produkty się zmarnowały
  4. Trzymaj się planu posiłków
  5. Miej pod ręką podstawowe produkty żywnościowe
  6. Keep it easy

Czytaj dalej, aby poznać szczegóły...

1. Kończąca się żywność AKA: Jedzenie z szafek

Nie mam na myśli jak wtedy, gdy patrzysz w spiżarni lub lodówce i nie ma nic tam, że chcesz. Mam na myśli, że nie ma tam nic. Kończące się jedzenie to wielka wygrana, ale nie wyrzucaj wszystkiego. Musisz podejść do tego uczciwie. Ważne jest, aby wykorzystać to, co masz, ponieważ za każdym razem, gdy nie wychodzisz lub nie zamawiasz jedzenia w, oszczędzasz pieniądze i pomagasz swojemu budżetowi. Idealnie byłoby uzupełniać zapasy, zanim się skończą, ale jeśli nie jesteś przyzwyczajony do zużywania tego, co już kupiłeś, możesz chcieć skupić się na tym najpierw, zanim dodasz nowe produkty do mieszanki. To może oznaczać, że musisz robić zakupy głodny, co jest łamaniem kardynalnej zasady. Jednakże, będzie również zmuszony do myślenia o tym, czy rzeczywiście będzie spożywać wszystko, co kupisz.

2. Dostępne owoce i warzywa

Podobnie jak w przypadku braku jedzenia, jest to kolejny z tych łatwych do wygrania budżetów żywnościowych opartych na konsumpcji. Chcesz uniknąć wydawania zbyt dużo pieniędzy na jedzenie i marnowania żywności, za którą już zapłaciłeś. Częścią tego jest udostępnianie żywności, którą zazwyczaj możesz ignorować. Czy zawsze kończy Ci się ser, podczas gdy owoce gniją w spiżarni? Jak często twoje świeże produkty marnują się po zakupie? Dobrym sposobem na zaradzenie temu jest trzymanie miski z owocami na otwartej przestrzeni, więc kiedy masz ochotę na przekąskę, wystarczy, że po nią sięgniesz. Pieniądze nie idą na marne i jesz lepiej, plus pobyt tak zadowolony, że nie trzeba jeść na zewnątrz.

3. Zmiana planów

Częścią oszczędzania najwięcej pieniędzy na jedzenie jest budżetowanie, planowanie posiłków i trzymanie się listy. Planowanie jest istotną częścią właściwego zarządzania pieniędzmi i jedzeniem. Istnieją jednak pewne wady. Na przykład, kupowanie rzeczy z listy bezkrytycznie, nawet jeśli robisz zakupy porównawcze, może doprowadzić do wydania znacznie więcej pieniędzy niż planujesz. Jeśli cena nie jest w porządku na niektóre z rzeczy, które szukasz, to może być krok wstecz dla budżetu. Tymczasem inne oferty i specjalne ceny mogą pozostać niezauważone. Aby zamienić swoje wycieczki spożywcze w łatwe wygrane budżetu żywności, musisz wiedzieć, kiedy ma sens, aby zmienić swoje plany na lepszą opcję. Jedną z rad jest zaznaczenie na swojej liście ceny, której nie przekroczysz dla każdej pozycji. Jest to również dobry pomysł, aby szukać ofert promocyjnych wcześniej, więc jesteś przygotowany na niedrogie alternatywy.

4. Zaopatrz się we właściwe rzeczy

Nie mam na myśli kupowania hurtowego. To temat na inny artykuł. Czasami można znaleźć produkty oznaczone w dół tak nisko, że nazywa się cena stock-up. Zasadniczo, ty byłeś szalony no kupować równie dużo jak ewentualny ponieważ ty zdecydowanie używasz je i ty normalnie wydawałeś dużo więcej na miarowej podstawie. W jesieni koszt chili idzie droga w dół, na przykład. Inny typ jedzenie zaopatrywać się na jest tanim ziarnem. Ryż może rozciągać się bardzo długą drogę na napiętym budżecie i idzie z wszystkim. To właśnie zdarza się być doskonałym fundamentem dla najbardziej wygodnych posiłków.

5. Zrób kanapkę

Kanapki sprawdzić wszystkie pola. są pyszne, są tanie, ich super łatwe do wykonania. Czasami łatwo jest pójść źle z kanapkami, ponieważ nie zrobić je tak niesamowite, jak można. Jeśli wolałbyś dostać kanapkę w knajpie niż w domu, to jest to dla ciebie. Możesz czuć, aby zapisać trzeba wyciągnąć z powrotem na składniki, ale pomyśl o pieniądze wydać kupując reuben w lokalnej restauracji lub delikatesów. Możesz wycenić to, co wydajesz na wszystkie składniki do swoich kanapek i porównać to z tym, co zapłacisz za jedną kanapkę, kiedy zjesz na mieście. Stamtąd możesz budować swoje kanapki z świadomym osądem. Byłbyś zaskoczony, jak dobre mogą być twoje kanapki za ułamek kosztów.