Sarah's Spending Fast Update: Czuję się jak szalony naukowiec

Hej chłopaki! Jak minął Wam sierpień? Czy trzymaliście się planu? Czy zrobiliście jakieś poważne wgniecenia w swoich długach? Czułam się jakbym mrugnęła okiem i sierpień minął. Szkoła zaczęła się z powrotem, obie prace się podniosły, a ja poczułam się jakbym ostatnio bardzo tęskniła za życiem. W środku tego, miałem kilka wycieczek do pilnej opieki (wszystko jest dobrze teraz), wizyty lekarskie i dość poważną naprawę samochodu. Ugh. Rozumiem, że jest to część życia. Po prostu nie jestem fanką niczego, co utrudnia mi realizację moich celów :( #TypeA

W porządku, zobaczmy jak mi poszło:

Karty kredytowe/Personalne: $2,064.34 (spadek z $4,998.93
)Medyczne: $3,299.20 (spadek z $4,521.62)
Kredyty studenckie: $25,299.26 (spadek z $26,000.56)

Czekaj, co? Nawet z tym wszystkim, co się działo, wciąż spłaciłem $1,171.71?! Jestem pod wrażeniem! Stałem się... kreatywny... więc chyba działa. Co mam przez to na myśli? Cóż, w niektóre dni czuję się jak szalony naukowiec; mieszając trochę tego, dodając garść tamtego i krzycząc, "Live, dammit!" na moje dzieło. A potem patrzę, jak ożywa, podczas gdy ja kwiczę w tle, jakbym właśnie złamał kod życia czy coś. Czasami jest to zabawka domowej roboty, którą przygotowuję dla mojego najmłodszego do zabawy; innym razem jest to ściąganie kuponu na darmowy posiłek :) Niezależnie od tego, teraz podchodzę do wszystkiego zupełnie inaczej. Jeśli mogę zaoszczędzić pieniądze, robię to. Jeśli mogę zaoszczędzić czas lub energię, zrobię to. Jeśli uda mi się osiągnąć trifectę, dostaję niezłego szału. Moi biedni przyjaciele słyszeli mnie, w kółko, coraz hyped up nad takimi rzeczami jak kupowanie jednego z moich ulubionych filmów z dzieciństwa używane za $7.50 versus zupełnie nowy za $40. Tak. To się stało.

W środku tego wszystkiego w tym miesiącu, dowiedziałem się, że muszę zwiększyć mój budżet spożywczy. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przekroczyłem budżet na artykuły spożywcze. To jest po prostu rzeczywistość, z którą muszę się zmierzyć. Dla czteroosobowej rodziny z pewnymi ograniczeniami dietetycznymi, testuję wody z dodaniem kolejnych 100 dolarów. Mam nadzieję, że będzie to wystarczające. To mój eksperyment na ten miesiąc - utrzymać się w budżecie i być kreatywnym!

Więc, jeśli pamiętasz, chciałem spłacić mój ostatni wysoko oprocentowany dług. Nie udało mi się go spłacić, ale jestem NAPRAWDĘ BLISKO. Jak w "tylko kilkaset dolarów" blisko. Chcę zapiąć pas i sprawić, że to się stanie!

A jak jest z Tobą? Czy jesteś blisko spłacenia dłużnika? Czy przybijasz sobie wewnętrzne piątki za zdobycie kuponu "kup jeden, dostaniesz jeden" z Qdoby? Czy robisz kawę (lub herbatę, w moim przypadku) w domu, a nie wydajesz 5 dolarów? Robisz to świetnie! Tak trzymaj! :)

Aby zobaczyć wszystkie posty Sary z podróży Spending Fast kliknij na jej imię na górze posta, a aby śledzić wszystkich Spending Fasters kliknij tutaj.

P.S. Gotowy, aby wyjść z długów ASAP? Sprawdź Spending Fast Bootcamp!