Marc Jacobs zamienia zwierzęta w etui na iPhone'a. Trzymaj futro.

Jeśli jest jakiś projektant, który zna się na technice, to musi to być Marc Jacobs, którego akcesoria Marc by Marc Jacobs są na szczycie mojej listy. W tym sezonie wprowadził on na rynek uroczą linię etui na iPhone'a ze zwierzętami, które z pewnością sprawią, że Twój ulubiony nastolatek (lub nastolatka w głębi serca) będzie piszczał z zachwytu.

Teraz nie jestem pewien, czy mógłbym uciec z jednym z tych Marc by Marc Jacobs iPhone etui zwierząt, ale to nie znaczy, że nie mogę podziwiać uroczy Julio zebra. I że Javier Sowa jest całkiem darn cute too. Idealne, jeśli masz młodego, który dostaje hand-me-down iPhone 4.

A jeśli kochasz zabawność postaci zwierząt, można zdecydować się na jeden z dysków skokowych, które będą naprawdę niesamowite stocking stuffers, nawet dla nas trzydziestu kilku mam. Albo wiesz. 29-letnich mam. -Kristen

Możesz sprawdzić całą kolekcję Marc by Marc Jacobs etui dla zwierząt iPhone na swojej stronie internetowej. I zajrzyj do naszych archiwów po więcej uroczych etui na telefony komórkowe z motywem zwierzęcym.

Powiązane:

Tagi: przechowywanie danych, pendrive, pomysły na prezent, akcesoria mobilne, etui na smartfony, akcesoria techniczne, nastolatki + duże dzieci