Sol Republic PUNK: Bardzo wytrzymały, niedrogi bezprzewodowy głośnik Bluetooth, który daje czadu. (Nic dziwnego, że nosi nazwę PUNK).

Szukasz pozycjonowanie Kraków ? Letnia promocja Zobacz!!!

W dzisiejszych czasach, nie można zamachnąć się kablem USB na stopę bez przewrócenia co najmniej 40 różnych bezprzewodowych głośników Bluetooth. I to tylko te dobre. Dzięki Cool Mom Tech, miałem szczęście wypróbować wiele z tych samych głośników. Och, solowe imprezy taneczne, które prowadziłem! Podobały mi się wszystkie głośniki, które zdecydowaliśmy się polecić, ale ten najnowszy głośnik bezprzewodowy, który testowałam, zdecydowanie się wyróżnia. Jest to nowy głośnik bezprzewodowy Sol Republic PUNK, który jest naprawdę dobry.

Po pierwsze, jest bardzo zgrabny i kompaktowy, co oznacza, że wrzucenie go do torby lub bagażu podręcznego jest bardzo proste. A mówiąc "wrzucić", mam na myśli to, że można go naprawdę rozrzucić. Nie martw się, wytrzyma to. PUNK jest bardzo wytrzymały. Jest odporny na wodę, wstrząsy, brud i kurz. A dla rodziców oznacza to zazwyczaj: Może stanąć w szranki z moimi dziećmi, a i tak wyjdzie z tego zwycięsko.

Ale nie daj się zwieść małym rozmiarom PUNK-a. Dźwięk, jaki emituje, jest mocny i wyraźny. Może również bezprzewodowo odtwarzać muzykę z odległości do 60 stóp. Zabrałem więc PUNK Sol Republic i moje Beyoncé ***Flawless tour przez cały dom bez najmniejszego zakłócenia czy przeskoku w transmisji dźwięku.

Możesz również podłączyć ten mały głośnik do domowego zestawu stereo za pomocą kabla Line-in, który znajduje się w zestawie. Możesz też kupić gwintowany uchwyt innej firmy i przymocować ten mały, kwadratowy głośnik do kierownicy roweru, aby uzyskać prawdziwy klimat muzyki w ruchu.

Podoba mi się również obietnica ośmiu godzin pracy na baterii tego ultra przenośnego głośnika, co czyni go świetnym prezentem na wakacje dla ulubionego studenta lub podróżnika. Osiem godzin, powiadasz? Brzmi jakbym potrzebował naładować baterię zanim ten PUNK to zrobi.

Bezprzewodowy głośnik Sol Republic PUNK jest dostępny w Sol Republic za $69.99.

Powiązane:

Tags: Audio, audio, Bluetooth, pomysły na prezent, prezenty dla absolwentów, prezenty dla dzieci, prezenty dla mężczyzn, prezenty dla nowych mam, głośniki, travel tech, bezprzewodowe