Kopertowy głośnik Bluetooth, dzięki któremu możesz nosić swoją listę odtwarzania

Z naszych smartfonów w stanie zrobić tak wiele zabawnych rzeczy teraz, to może czuć się tak, jakbyśmy chodzili z partii w naszych torebkach. Cóż, AR for Her postanowił uczynić to całkiem dosłowne z tym Clutch Bluetooth Speaker. Tak, tak, jest on zaprojektowany jako sprzęgło.

To nie jest całkiem tak snazzy jak Stellé Rebecca Minkoff Audio Purse mamy pokryte, ale wtedy cena jest znacznie niższa zbyt. Pikowana torebka dostępna jest w czarnym lub białym, pikowanym stylu Chanel - eleganckim stylu dla stylowych nastolatek lub Twojej ulubionej młodej trendsetterki - jak również w różowym wzorze w kropki, który jest nieco młodszy.

Możesz nawet doczepić pasek, dzięki któremu będziesz mogła nosić swoją torebkę z głośnikiem na imprezie w akademiku przewieszoną przez przedramię. Nie jest to mój styl, ale nikt nie będzie się na Ciebie dziwnie patrzył. W końcu to tylko torebka, prawda?

Odkładając na bok zabawę, kapryśność i gimmicky adorableness, sprawdziłem jeden z nich pod kątem jakości dźwięku. Głośnik wydaje bardzo przyzwoity dźwięk, a regulacja głośności na samym urządzeniu jest zdecydowanym plusem. Ponadto, wbudowany mikrofon sprawia, że rozmowy telefoniczne bez użycia rąk to pestka.

Mów do mojej torebki, Agencie 99.

(Tweens nie mają pojęcia, o czym mówię, wiem).

Szczerze mówiąc, kiedy po raz pierwszy usłyszałam o firmie audio tworzącej produkty techniczne "dla niej", trochę się skrzywiłam. Ale ten sprzęgło głośnik ma czynnik cute pracuje na swoją korzyść dla odpowiedniej dziewczyny. Mógłbym całkowicie wyobrazić sobie ścieżkę dźwiękową z dwunastoletniego sleepover party. Nikt nie będzie spać tak czy inaczej, więc równie dobrze może mieć imprezę taneczną w torbie.

AR dla niej Fashion Clutch Bluetooth głośnik jest dostępny na stronie internetowej firmy za 79,99 dolarów.

Powiązane:

Tags: Audio, audio, Bluetooth, moda, pomysły na prezenty, prezenty dla absolwentów, głośniki, akcesoria techniczne, nastolatki, tweens + duże dzieci, prezenty walentynkowe, akcesoria damskie