Aparat Fujifilm Instax Mini Hello Kitty. Jedno słowo: chcę.

Czy powinnam być zażenowana, że ja, trzydziestokilkuletnia matka czwórki dzieci, zobaczyłam ten aparat Fujifilm Instax Mini Hello Kitty i wydałam z siebie pisk na poziomie nastolatki? Być może. Ale do diabła, kogo to obchodzi? To jest cholernie niesamowite.

Od dawna jestem zakochana (tak, zakochana) w Hello Kitty, ale ten aparat przemawia również do mojego nie tak bardzo wewnętrznego geeka. W zestawie z aparatem znajduje się Instax Mini w kształcie Hello Kitty, który robi zdjęcia natychmiastowe, zabawny pasek, specjalny film z motywem Hello Kitty oraz naklejki na zdjęcia, a to sprawia, że moja młodość wraca do mnie. Może przywróci mi też moją maleńką, przednastoletnią talię? Chciałabym.

Żebyś wiedział, że zwykły film Instax Mini również działa z tym aparatem, na wypadek gdybyś już miał jeden z nich leżący w pobliżu; mój najstarszy zabrał swój na obóz i ma na jego punkcie kompletną obsesję. Ale to, cóż, wygrasz rodzica / ciotkę / wujka / dziadka roku, jeśli podarujesz to ulubionemu tween lub nastolatkowi w swoim życiu. Albo mamie w wieku prawie 40 lat.

Możesz kupić aparat Fujifilm Instax Mini Hello Kitty w Urban Outfitters. Cool Mom Picks jest partnerem stylu nagrody.

Powiązane:

Tagi: aparaty, film, pomysły na prezenty, prezenty dla geeków, prezenty dla dzieci, fotografia, polaroid, popkultura, retro, tweens + duże dzieci