Elmo chce zmierzyć temperaturę Twojego dziecka za pomocą tego nowego, inteligentnego termometru!

Jestem całkiem pewna, że nie jestem jedyną mamą, która ma malucha, który ucieka i chowa się, gdy muszę wziąć ich temperaturę. To jest prawdziwa walka. Dlatego uwielbiam nowy inteligentny termometr Elmo firmy Kinsa.

W przeciwieństwie do oryginalnego inteligentnego termometru Kinsa, który jest termometrem pod językiem, który faktycznie podłącza się do smartfona, ten jest termometrem dousznym Bluetooth, dzięki czemu jest o wiele łatwiejszy w użyciu z dziećmi. Plus, Elmo!

Powiązane: Aplikacja LiveHealth Online - umów się na wizytę lekarską bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym

To, co kochamy w inteligentnych termometrach Kinsa, to fakt, że pozwalają one śledzić dane dotyczące zdrowia Twojej rodziny w osobistych profilach bezpośrednio w aplikacji Kinsa. W ten sposób, gdy lekarz zapyta, kiedy po raz pierwszy wystąpiła gorączka, od jak dawna dziecko czuje się chore i wszystkie inne pytania, których nigdy nie jesteś do końca pewien, możesz po prostu uruchomić aplikację Kinsa i zobaczyć dokładne odpowiedzi na te pytania. Nie musisz już sporządzać listy; wszystkie informacje masz w telefonie i możesz się nimi podzielić z pracownikiem służby zdrowia, dziadkiem, nianią, kimkolwiek, kto Twoim zdaniem powinien je znać.

W rzeczywistości jest to naprawdę świetne rozwiązanie dla rozwiedzionych rodziców, którzy nie są z dziećmi przez cały czas, a nawet dla rodzin z rodzicem, który podróżuje, którzy chcieliby być na bieżąco z tym, jak się czują, a także znać swój status bez potrzeby otrzymywania pełnego raportu od współrodzica.

Powiązane: Bluetooth i termometry cyfrowe, które oferują rodzicom spokój ducha high-tech

Ale bądźmy szczerzy, najfajniejsze jest to, że inteligentny termometr Elmo nie tylko wygląda jak Elmo, ale również brzmi jak on. Kiedy jesteś połączony z aplikacją, niepowtarzalny głos Elmo prosi Twoje dziecko, aby pozwoliło mu zmierzyć temperaturę i zapisać objawy. Następnie, po zakończeniu czytania, Elmo oferuje zachętę lub współczucie dla twojego dziecka, które nie czuje się dobrze. To jest naprawdę bardzo, bardzo słodkie. A jeśli dzięki temu opieka nad chorym dzieckiem staje się łatwiejsza, to jesteśmy jak najbardziej za. Więcej czasu na przytulanie i rosół z makaronem.

Możesz znaleźć Ulica Sezamkowa Smart Ear Thermometer na stronie Kinsa lub naszego partnera Amazon.

Powiązane:

Tagi: pomysły na prezent, zdrowie + wellness, technika medyczna, nowe technologie, rodzicielstwo, termometry