Honor 50 Hands-On [Recenzja 27 października] - Honor teraz zawiera Google Play Store i chipset Qualcomm teraz odłączyli się od Huawei

Dzielenie się to dbanie!

  • Facebook
  • Twitter

Post ten będzie stosunkowo krótki, gdyż jest to tylko hands-on, a kilka innych serwisów opublikowało podobne treści pod koniec września.

Honor będzie uruchomienie ich najnowszy telefon, Honor 50, na 27 października. Telefon ten został wydany w Chinach w czerwcu, więc większość szczegółów na jego temat jest już znana.

Jednak jest to dość ważne uruchomienie telefonu. Jest to pierwszy telefon Honor wprowadził na zachodzie od czasu, gdy stali się niezależni od Huawei. Oznacza to, że obecnie nie są na żadnej handlowej czarnej liście przez USA.

5G Qualcomm Snapdragon 778G i Google Play Store

Dlatego telefon jest w stanie uruchomić z chipsetem 5G Qualcomm Snapdragon 778G. Następnie ma zainstalowany Google Mobile Serves, który zawiera Sklep Play i wszystkie inne rzeczy, których większość ludzi oczekuje od telefonu z systemem Android.

Uważa się, że Huawei będzie uruchomić telefony z chipsetami Qualcomm, ale te będą pozbawione jakiejkolwiek formy 5G łączności. Istnieją pewne plotki, że USA rozważa umieszczenie Honor na listach podmiotów, ale nie jestem pewien, jak prawdopodobne jest to.

Warto również zauważyć, że Honor nie idzie na całość z uruchomieniem telefonów na rynkach zachodnich. Nie wygląda na to, że wprowadzą na rynek Honor 50 Pro, który ma podwójny aparat selfie i 100W ładowanie. Nie ma też żadnych słów na temat flagowego Honor Magic3 uruchomienie, co jest trochę rozczarowujące, ponieważ jest to jeden z bardziej ekscytujących telefonów, które mają być ogłoszone w tym roku.

Nie ma ogromnej ilości mogę powiedzieć o samym telefonie, dopóki embargo na recenzje nie zostanie wymienione.

Wyświetlacz

Sam telefon ma premium design uzupełniony przez zakrzywiony 6,57-calowy wyświetlacz OLED działający w rozdzielczości 2340×1080 i 120Hz częstotliwości odświeżania. To stawia go o krok wyżej od innych doskonałych urządzeń średniej klasy, takich jak OnePlus Nord 2 z płaskim wyświetlaczem.

Aparat

Zauważysz, że aparat selfie wydaje się mieć niezwykle duży otwór na dziurki. Nie jest on masywny, ale zdecydowanie większy niż mój OPPO Find X3 Neo. Specyfikacja kamery jest dobra z czujnikiem 32MP, ale taka sama jak w moim OPPO. Jednak Honor zaimplementował algorytmy AI, aby umożliwić "szerokokątne" ujęcie z przodu poprzez cyfrowe dostosowanie, dzięki czemu jest o wiele bardziej elastyczny niż inne aparaty.

Z tyłu telefonu znajduje się ten ogromny okrągły bump aparatu, który zawiera imponujący aparat 108 MP z 1/1,52-calowym czujnikiem przy F1.9. To powinno pozwolić mu zaoferować flagową wydajność bez flagowych cen.

Dolny okrąg zawiera inne kamery, które są o wiele bardziej ogólne, w tym 8MP ultra-szeroki obiektyw, 2MP makro i 2MP głębia. Wydaje się to być trendem w wielu nowych telefonach z wyższej półki, znacznie poprawili główne aparaty, ale drugorzędne aparaty pozostają bardzo średniej klasy, zmuszając cię do wybrania flagowca premium, jeśli chcesz uzyskać znaczącą aktualizację z innymi aparatami.

Bateria i ładowanie

Nie ma bezprzewodowego ładowania, jak większość telefonów średniej klasy, ale masz 66W przewodowego, który jest porównywalny do urządzeń z OPPO/OnePlus/Realme. Połączenie SD778G i baterii o pojemności 4300mAh powinno zapewnić doskonałą trwałość.

Wczesne wrażenia

Wstępne wrażenia z telefonu są doskonałe, aparat i wyświetlacz są wyróżniające się cechy i nowy Qualcomm Snapdragon 778G oferuje mnóstwo wydajności bez drenażu baterii w porównaniu do SD888.

Cena jest obecnie nieznana i nie będzie to ujawnione do27.

Zawartość hide 1 5G Qualcomm Snapdragon 778G i Google Play Store 2 Wyświetlacz 3 Aparat 4 Bateria i ładowanie 5 Pierwsze wrażenia