Aplikacja Gyft sprawia, że karty upominkowe są całkowicie mobilne. I łatwe. Naprawdę, tym razem

Przyznaję, że byłem niechętny do skoku na karty upominkowe appwagon. Mam tendencję do po prostu ciasno moje karty podarunkowe do mojego portfela lub stosu je na moim stoliku nocnym, ale potem najwyraźniej sobie sprawę, oh hej ... jestem w Target wydatki 90 dolarów i strzelać, mam 100 dolarów karty podarunkowej siedzi w domu gdzieś.

Więc w końcu zdecydowałem się dać nowy Gyft app wir i oof, zastanawiam się, gdzie to było całe moje życie!

Gyft to coś więcej niż tylko usługa, która pozwala na zakup i wysyłanie cyfrowych kart podarunkowych do przyjaciół i rodziny za pośrednictwem iPhone'a lub telefonu z systemem Android, choć z pewnością jest to duża część tego (i prawdopodobnie jak zarabiają swoje pieniądze). To również pozwala przechowywać istniejące karty masz cyfrowo - ogromny plus dla mnie.

Sprawdziłem to i whoa, istnieje wiele opcji w bazie danych, od Amazon do Zappos z dużą ilością butików, restauracji, sprzedawców detalicznych i usług w między czasie. Ale nawet jeśli nie widzisz swojej karty tam, to jest to pestka, aby dodać go, w komplecie z zrzutu ekranu iPhone, jak ja z tym (super stary) Janie i Jack kredytu.

Dodawanie kart jest naprawdę intuicyjne, a interfejs jest fantastycznie przyjazny dla użytkownika. To tak proste, jak dodanie numeru karty, kodu PIN, jeśli taki istnieje, kwoty i terminu ważności.

Możesz nawet zeskanować samą kartę i zachować zdjęcie złożone z wszystkimi informacjami, jeśli chcesz mieć plan zapasowy - powiedzmy, że wpisujesz jeden z tych 87 numerów błędnie (ahem, iTunes) lub chcesz mieć pod ręką rzeczywisty kod kreskowy, na wszelki wypadek.

Jedną rzeczą, którą chciałbym kochać: jeśli aplikacja może dodać zdolność do sprawdzenia wartości karty podarunkowej dla Ciebie po podaniu odpowiednich informacji. W przeciwnym razie musisz przejść do strony internetowej lub zadzwonić pod numer 800, podać swój numer, uzyskać saldo, a następnie wrócić do aplikacji, aby ponownie wprowadzić go. Może w przyszłych aktualizacjach?

Teraz, jeśli jesteś wielkim dawcą kart podarunkowych, aplikacja sprawia, że jest to bardzo proste. Możesz zsynchronizować się z Facebookiem, a nawet tylko z wbudowaną listą kontaktów, a ekran główny od razu informuje, czyje urodziny są dzisiaj i czyje się zbliżają. (Happy birthday Casey!)

Znajdziesz tu również losowe małe darmowe karty podarunkowe na ekranie głównym od Gyft, aby skłonić Cię do sprawdzenia partnerów detalicznych, które będą miały różny stopień istotności. Jednak jest to łatwe do usunięcia, jeśli mały sklepik z bikini nie jest coraz biznesu od Ciebie w najbliższym czasie.

Jeszcze jedna fajna funkcja, którą naprawdę lubię w Gyft jest zdolność do regift karty prawo z cyfrowego "portfela" - bo kto musi wiedzieć, że to regift, prawda?

Potrzebowałem tej aplikacji. Wielki czas. Liz

Odwiedź Gyft.com i znajdź linki do pobrania aplikacji mobilnych z iTunes i Google Play.

Powiązane:

Tagi: Aplikacje na Androida, karty podarunkowe, pomysły na prezenty, aplikacje na iOS, aplikacje lifestyle, organizacja, zakupy