Pudełka subskrypcyjne dla dzieci stają się mądrzejsze dzięki zestawom naukowym od Appleseed Lane.

Wraz z eksplozją miesięcznych pudełek subskrypcyjnych, staliśmy się bardzo wybredni co do tych, które polecamy. Zwłaszcza pudełka subskrypcyjne dla dzieci, bo nikt nie chce dać kiepskiego prezentu urodzinowego. Warto przyjrzeć się nowemu Appleseed Lane, miesięcznemu pudełku subskrypcyjnemu, które obejmuje naukę w takim samym stopniu, jak rzemiosło.

Stworzone przez dwie mądre i niewiarygodnie entuzjastyczne mamy wraz z nauczycielami nauk ścisłych i matematyki, pudełka zawierają tematy STEM, takie jak Elektryczność i obwody, Podróż w kosmos, Nauka o zbrodni i Niesamowite magnesy - a następnie takie, które są nieco luźniejsze w swojej definicji nauki, jak Nauka o Halloween lub nadchodzące pudełko, Dźwięk i muzyka.

Dla $19.95 miesiąc (z upustami dla długich subskrypcji) twój dziecko dostaje imponująco dobrze składającego, dobrze etykietującego, organizującego pudełko który stawia twój swój rzemieślniczą szafę organizację zawstydzać. Albo przynajmniej moja. Zawiera około czterech zabawnych projektów z super wysokiej jakości (prawdziwe Sharpies!) materiałów. Będziesz mieć dosłownie wszystko, czego potrzebujesz do każdego projektu, no może poza nożyczkami i solą stołową, co jest bardzo orzeźwiające dla tych z nas, którym nie zdarza się mieć papierowych kubków lub drutu miedzianego leżących w domu przez cały czas.

Kolorowa broszura prowadzi dzieci przez projekty z wyraźnymi ilustracjami, a książeczki uczą więcej o temacie pudełka.

Chociaż firma promuje pudełka jako zestawy naukowe, uczciwie mówiąc, myślę, że to przesada w przypadku niektórych z nich. Dla mnie przywodzi to na myśl zestawy naukowe, które nie mówią dzieciom dokładnie, co mają robić i jaki będzie rezultat, ale pozwalają im eksperymentować, czasami ponosić porażki i wyciągać własne wnioski po drodze. Te pudełka są bardziej jak angażujące projekty rzemieślnicze i zajęcia wokół tematów naukowych. Tak więc, łączenie razem kabli i baterii w celu stworzenia obwodu, który świeci jest jak najbardziej na miejscu. Ozdabianie papierowego teleskopu naklejkami lub wkładanie świecącego patyczka do balonu, aby stworzyć ducha - cóż, super zabawa. Ale nie do końca eksperyment naukowy.

Chyba, że zestaw wyjaśniałby, że świecące patyczki działają poprzez wywołanie reakcji chemicznej, kiedy rozbicie wewnętrznej fiolki powoduje połączenie dwóch substancji chemicznych i barwnika fluorescencyjnego. [KOREKTA: W książeczce jest to wyjaśnione - ja to pominęłam. Mea culpa.]

Mimo to myślę, że dzieci naprawdę je polubią. Moim dziewczynkom na pewno. Przeznaczone są dla dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat, ale powiedziałabym, że około trzeciej klasy, dziecko kochające naukę jest już prawdopodobnie gotowe na zestaw littleBits lub MaKey MaKey. Pudełka Appleseed Lane są jednak idealne dla przedszkolaków i uczniów wczesnych klas szkoły podstawowej, którzy z przyjemnością wykonają wiele projektów (w większości) samodzielnie. a to właśnie w tym wieku warto zacząć entuzjazmować dzieci STEM.

Dodatkowo, dzięki tak wielu projektom w pudełku, możesz zachować jeden na każdy weekend. Zanim Twoje dzieci skończą wszystkie, nowe pudełko subskrypcyjne będzie już w drodze.

Aby jak najlepiej wykorzystać projekty, sugeruję najpierw przeczytać książeczki, aby omówić różnice między 8 planetami w naszym układzie słonecznym, zanim spróbujecie zobaczyć je przez nowo udekorowane teleskopy dzieci. Następnie uderzyłbym do Internetu lub biblioteki po więcej nauki w domu, jeśli twoje dziecko interesuje się tematem.

Z tego powodu pudełka Appleseed Lane to coś więcej niż zabawa w deszczowy dzień; mogą być pierwszym krokiem w kierunku wychowania kolejnego pokolenia dzieci, które zdają sobie sprawę, że nauka jest fajna. Bo tak jest.

Zamów miesięczną subskrypcję pudełek naukowych dla dzieci za $19.95 miesięcznie plus przesyłka, ze zniżką na 6 lub 12 miesięcy subskrypcji w Appleseed Lane. Kolejną wielką zaletą: Można również zamówić zestawy dla rodzeństwa za trochę więcej, które zawierają materiały do drugiego projektu, plus dwa z tych bardzo ważnych naklejek ukończenia. Zawsze chodzi o naklejki, prawda?

Powiązane:

Tagi: edukacyjne zabawki dla dzieci, pomysły na prezenty, prezenty dla dzieci, zabawki dla dzieci, matematyka, nauka, zabawki STEM, subskrypcje, rękodzieło techniczne