Potrzebujesz pretekstu, aby kupić system Sonos? Podziękuj swojemu tacie za tę zniżkę.

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, jak zachwycamy się systemem audio Sonos, musisz być tu nowy. (Witamy!) Jesteśmy wielkimi fanami ich inteligentnego bezprzewodowego systemu audio, który staje się coraz lepszy z każdą aktualizacją aplikacji, więc jesteśmy naprawdę podekscytowani, aby przekazać super słodką ofertę, która jest idealna na Dzień Ojca.

Od dziś Sonos oferuje swój dwupokojowy zestaw startowy Sonos za 349 dolarów, czyli o 50 dolarów taniej od ceny regularnej. Dostajesz dwa Play:1 głośniki, które zdarzają się być straszne pierwszy głośnik, jeśli jesteś nowy do marki, lub doskonałym dodatkiem do mniejszych pomieszczeń. Brzmią fantastycznie w sypialni, lub podłączyć dwa, dzięki czemu można strumieniowo w stereo w każdym pokoju. Można je też rozdzielić i mieć inną ścieżkę dźwiękową w dwóch pokojach, co jest szczególnie korzystne, jeśli kochasz wszystko o swoim partnerze lub dzieciach, z wyjątkiem ich gustu muzycznego.

Hej, nikt nie jest doskonały.

Kolejny świetny powód, aby skorzystać z tej oferty: System audio Sonos jest śmiesznie łatwy do skonfigurowania. Wystarczy go podłączyć, pobrać aplikację, sparować z telefonem lub tabletem i gotowe. Więc jeśli myślałeś o aktualizacji do bezprzewodowego systemu audio, lub dodanie do istniejącego, teraz jest świetny czas, aby to zrobić. Następną rzeczą, o której będziesz wiedział, będzie planowanie imprez tylko po to, aby pochwalić się swoim systemem Sonos. I tak, mówimy to z doświadczenia.

Kup zestaw startowy Sonos audio do dwóch pomieszczeń za 349 dolarów, od dziś do 6/29, ale zakładamy, że zapasy nie będą wystarczające.

Powiązane:

Tags: Audio, prezenty na Dzień Ojca, pomysły na prezenty, prezenty dla taty, prezenty dla geeków, prezenty dla mężczyzn, muzyka dla dzieci, muzyka